REPREZENTANT COMERCIAL

DEMGY FAGARAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Demgy Fagaras isi cauta colegul care sa fie reprezentantul sau comercial!
-esti dinamic, autonom și organizat?
-esti un negociator fin și iti place sa iti asumi responsabilitatea?
-poti identifica o piață și clienții potențiali?
-stii sa creezi un climat de încredere cu interlocutorii tai?
-stii să conduci o echipă?
-stii sa analizezi fezabilitatea unui proiect în termeni tehnici și financiari?
-stii sa comunici bine in limba engleza si detii cunostiinte suficiente pentru a fi independent in utilizarea mijloacelor informatice de lucru?

Atunci alatura-te echipei Demgy Fagaras.

CERINTE

În cadrul departamentului de vânzări, misiunea responsabilului comercial este de a vinde produse sau servicii unui set de clienți.
El abordează potențialii clienti cărora le oferă soluții adaptate nevoilor lor, negociaza condițiile tehnice, termenele și costurile de implementare a fiecărui proiect.
Relațiile cu clienții sunt în centrul activității sale.
Odată semnat contractul, el asigură buna desfășurare a proiectului în toate dimensiunile sale: tehnice, comerciale, financiare.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv!

Membra a grupului Demgy Group, Demgy Fagaras S.R.L. este o societate cu capital francez care opereaza in sectorul injectiei de mase plastice avand o bogata traditie in realizarea componentelor auto si a pieselor prelucrate mecanic in industria automotive, industria aeronautica precum si alte industrii.