Medic ginecologie

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un medic specialist ginecolog-obstetrician pentru spitale din Abu Dhabi:

- examinarea pacientilor si diagnosticarea posibilelor boli ale acestora
- prescrierea de medicamente adecvate, sau de interventii terapeutice
- în caz de nevoie asigurarea unei examinari de specialitate de catre un alt medic
- tinerea evidentei pentru fiecare pacient
- evaluarea oricaror evolutii ale bolii
- planificarea conditiilor de control ale pacientilor

CERINTE

Cerinte post :

- Diploma de medicina generala si de specialitate
- Engleza : nivel avansat
- Dorinta de relocare pe termen lung
- Experienta minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va sprijina:

- pe toata perioada de interviuri
- in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist
- in vederea relocarii

Costurile de interviu, transport, cazare sunt suportate de compania noastra

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.