MAISTRU constructii civile

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

MAISTRU IN CONSTRUCTII CIVILE
Companie internationala, dezvoltator de top in constructii civile si industriale recruteaza pentru proiect major 2 maistrii in constructii civile.
Descrierea postului:
• Se ocupa cu planificarea si raportarea activitatii de la punctul de lucru, organizarea conditiilor de desfasurare a activitatii formatiilor de lucru,
• Supravegheaza activitatile de la punctul de lucru,
• Gestioneaza stocurilor de resurse materiale,
• Coordoneaza formarea profesionale si performantele echipei,
• Coordoneaza aplicarea prevederilor legale referitoare la SSM si in domeniul situatiilor de urgenta,
• Coordoneaza aplicarea normelor de protectie a mediului, coordoneaza asigurarea calitatii lucrarilor executare, coordoneaza intretinerea echipamentelor de lucru etc.
Titlu Job: maistru constructii civile,industriale si agricole.
Responsabilitati:
• Asista executarea lucrarii de excavatie pentru structuri, cofrare, turnare beton, izolatii hidrotehnice, lucrari de finisare.
• Supravegheaza instalarea pe fundatii a elementelor prefabricate, podete de diferite marimi si forme geometrice, instalarea pe piloni a grinzilor tip ''T''la podurile mari si intocmirea planurilor de instalare a prefabricatelor.
• Gestioneaza descarcarea si receptionarea pe diferite locatii din santier a prefabricatelor sosite de la subcontractori.
• Coordoneaza aprovizionarea cu materiale si unelte a formatiilor de lucru.Instruirea subordonati
• Coordonare santier, echipa si documentatie
Cerinte:

• Minimum 10 ani experienta in domeniu.
• Abilitatea de a gasi solutiile tehnice in urma analizei proiectului
• Puternic spirit organizatoric.

Oferta:
• Pachetul salarial se va negocia individual in momentul interviului.
• Siguranta locului de munca
• Afirmare in cadrul unuia dintre cei mai mari dezvoltatori in constructii civile si industriale

Va rugam sa trimiteti un CV si recomandari pe adresa de email email marinacrewing@gmail.com

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent masters and chief engineers with full documents and international certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport