Tamplar -Elvetia Zurich/Berna/Biel/Lucerna

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Tamplar
2 Necesar personal 4
3 Descriere
Realizare, reparare proiecte de construcții vechi și noi, instalare / reparații de uși, ferestre și pardoseli
4 Locatie/ Tara Zurich, Lucerna,Elvetia
5 Data de inceput Cat mairepedeposibil
6 Data de sfarsit Contractulinregistrat in Elvetia pe termen lung
7 Masa Nu esteasigurata
8 Cazare Asigurata de angajator la costulcuprinsintreaproximativ350-500 Euro pe luna
9 Salariu brut Aproximativ 30Euro/oră
La o normăîntreagăaproximativ 172 ore / lună, aproximativ 3.000 Euro-3.300Euro Net = suma de plată (impozit, pensie / boală / asigurare de accident / șomajșicazaredejadedusă)

CERINTE

Program de munca 160-172 de ore pe luna
Transportul Romania-Elvetia Suportat de candidat
Transport cazare-munca Suportat de candidat
Ore suplimentare Da
Asigurarimedicale Da
Asigurarisociale Da
Concediuanual Da.Platit de angajator
Limbi straine Germana la nivelmediu
Diploma/ Certificat Da
Experientanecesara Minimum 3 ani
Permis de conducere Da

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.