Medic Specialist Ginecologie pentru Elveția

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Medic Specialist Ginecologie
Tara: Elveția

harta_politica_Elvetia

Locația : Mai multe locații
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Spital Public/Privat

Salariu BRUT: Pentru Medic Specialist începe de la 9300 euro pe luna, pentru Medicul Asistent de la 6500 Euro pe luna.

Ce oferă Angajatorul?

Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
Salariul va fi în funcție de specializare si experienta fiecărui candidat in parte,
Program de munca : 37 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit
Asistenta in gasirea unei locuințe dar și în relocare,
Va oferim asistenta in pregătirea documentelor pentru înregistrarea dvs ca si medic în Elveția

CERINTE

Trebuie sa aveți diploma de Medic Specialist, Certificate de Conformitate
Eligibil de a va înscrie la Colegiul Medicilor din Elveția
Cunostinte de limba Germana nivel B2 +Atestat
Sa aveți o prezenta respectabila, si conduita ireproșabila ,
Motivație de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada îndelungata,

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.