Instalator apa-gaz Elvetia Zurich/Berna/Biel/Lucerna

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Instalator apa-gaz
Necesar personal 5
Descriere
Instalatii la case, cladiri vechi si constructii noi.
Contractul individual de munca se inregistreaza in Elvetia.
Locatie/Tara Diferite locatii in Elvetia (Zurich/Berna/Biel/Lucerna)
Data de inceput Imediat
Data de sfarsit
Experienta necesara Da, este necesar
Cazare Asigurata de angajator contra-cost la pretul de aproximativ 350-450 Euro pe luna, singur in camera (la pensiune)
Salariu pe ora Aproximativ 30 Euro Brut pe ora (la inceput)
Transportul Romania-Elvetia Suportat de candidat
Transport cazare-munca Suportat de candidat

CERINTE

Permis de conducere
Da, este necesar, categoria B/BE
Masina proprie Constituie avantaj pentru deplasarea proprie
Ore suplimentare Da, se pot realiza

Echipament protectie
Echipament de lucru – personal Nu este cazul
Bocanci santier (S3) – personal Nu este cazul
Ochelari de protectie Nu este cazul

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.