Kinetoterapeut - ANA ASLAN Hotel Europa Eforie nord

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

-pe baza diagnosticului stabilit de medicul director concepe si conduce programul de recuperare prin terapie fizica, kinetoterapie, hidroterapie si terapie ocupationala si aplica programul de terapie fizica;
-utilizeaza tehnici, exercitii, masajul si procedee conform conduitei terapeutice si obiectivelor fixate;
-stabileste programul de kinetoterapie care este urmat acasa de pacient;
-se implica în activitatile complementare ale organizatiei;
-asigura si raspunde de aplicarea tuturor masurilor de igiena pe care le implica actul terapeutic;

CERINTE

-studii superioare specifice;
-experienta pe un post similar minim 2 ani;
-spirit de echipa, eficient si organizat ;
-limbi străine cunoscute: engleză;

BENEFICII OFERITE

-condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic;
-pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Cu o amplă panoramă spre marea aflată la câţiva paşi, Hotelul Europa de 4 stele are o locaţie deosebită, aproape de centrul staţiunii balneare Eforie Nord şi de Lacul Techirghiol. Adevărată oază de verdeaţă, impresionanta sa grădină de vară are piscină exterioară şi teren de mini-golf, găzduind centrul de sănătate şi relaxare Ana Aslan Health Spa.