WAITRESS, BARTENDER, BAR JACK- Contracte de munca in DUBAI

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inca nu ti-ai gasit un job?

APLICA ACUM SI VEI PUTEA LUCRA INTRE 6 - 36 LUNI IN DUBAI – RESTAURANT /BAR-CAFÉ

POSTURI VACANTE DUBAI:

1. Bartender - 10 posturi.
Conditii de participare: experienta minim 6 luni pe un post similar si cunoasterea retetarelor pentru café/cocktail ; limba engleza nivel avansat .Varsta 20- 35 ani.

2. Ospatarite - 17 posturi
Conditii de participare: experienta minim 3 luni pe un post similar, limba engleza nivel avansat.Varsta 20- 35 ani.

3. Hostess (intampinare clienti, supervizare) - 6 posturi
Conditii participare: experienta nu este necesara, limba engleza - nivel avansat. Varsta 20- 30 ani

4. Bar Jack (administrare bar, curatenie) - 7 posturi
Conditii participare: experienta minim 3 luni pe un post similar(poate fi si experienta in administrativ sau ajutor bucatarie) , limba engleza nivel mediu- avanasat. Varsta 20- 40 ani.

Contractele pot fi intre 6- 36 luni, in restaurante sau baruri din Dubai !

CERINTE

Cerinte:

- Limba engleza avansat

- Fara Cazier judiciar

- Clinic sanatos

- Experienta in functie de pozitia pentru care se aplica

TAXE PROGRAM:

Taxa plasament (la semnarea contractului de munca) – 300 Euro (TVA inclus)

Taxa agentie partenera – 300 Lire Sterline (Tva Inclus)

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pentru oricare dintre pozitii sunt urmatoarele:
- salarizare intre 350 - 400 Lire sterline net ( in functie de post si experienta)
- cazarea asigurata gratuit - conditii foarte bune.
- 1-2 mese/zi asigurate gratuit
- tipsuri garantate intre £480- £880 Lire sterline pe luna

- Bilet de avion gratuit!

- Obtinerea vizei pe 3 ani – nu implica nici un cost din partea candidatului.

- Mediu de lucru placut

Eurolife Consulting este una din companiile de recrutare personal din Romania .
Infiintata in anul 2005 si are ca obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca pe plan intern si extern, cat si de dezvoltare a programelor culturale in Europa .
Colaboram cu angajatori din Marea Britanie,Dubai, Grecia si Cipru , Spania, Franta, Sua si Olanda pentru a oferi locuri de munca pentru persoane calificate in domeniul medical si hotelier .
De asemenea punem la dispozitie programe de internship si practica profesioanala platita in domeniul hotelier pentru studenti si tineri absolventi, pe durata sezonului de vara in Grecia , Cipru si Spania.

» Cei care aplica pentru acest program vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii eligibili vor fi programati la interviu.

Inscrierile se vor face in masura posturilor disponibile !
Daca vei fi unul din candidatii eligibili pentru inscrierea in acest program , vei fi contactat de un reprezentant Eurolife Consulting pentru programarea interviului.

Interviurile se pot sustine la sediul nostru din Bucuresti sau online ( Yahoo Messenger/ Skype) pentru candidatii din teritoriu .

Locurile sunt limitate. Grabeste-te!

Inscriere candidati:

Email:contact@eurolife-consulting.ro

Tel: 0213108369 / 0757040552