Specialist Doctors in Emergency Medicine in Dubai

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Do you have a fast paced life? Are you a Specialist Doctor in Emergency Medicine? Hospitals in Dubai are looking for new co-workers in their team of professionals.

CERINTE

Eligibility criteria:
- Good English Level
- Minimum 5 years experience as a Specialist Doctor
- Only the candidates who have obtained / are in progress with DHA / HAAD / MOH registration will be considered.

BENEFICII OFERITE

Employer offers you:
- Attractive salary
- Housing and transport allowance
- Free flight from your country
- Round-trip flight ticket to the home-country
- Medical insurances coverage

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.