Montator usi/ferestre

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tamplar-Montator ferestre din PVC si usi din lemn masiv.

Usile cantaresc 90 kg si trebuiesc montate pe tocul usii; de asemenea trebuie pusa toata feroneria.

Ocazional se va lucra si in ateleier - tamplarie - mobilier

CERINTE

Limba straina: Franceză: Incepator

Experienta pe montat usi din lemn stratificat si ferestre din PVC.

Experienta pe montare feronerie!

Se asigura transportul din Romania - Franta si retur.

Start munca: URGENT

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Cazare,transport platit

Salariu: 1400 - 1550 euro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.