Instructori si Antrenori Fitness UAE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4life recruteaza pentru Emiratele Arabe Unite, Qatar si Bahrain, INSTRUCTORI si ANTRENORI FITNESS. Acestia urmeaza sa lucreze in cadrul unor lanturi hoteliere sau hoteluri luxoase de 4 si 5 stele.

Responsabilitati:
organizarea orelor de fitness, aerobic
indrumarea cursantilor si supravegherea lor pentru efectuarea corecta a exercitiilor
dezvoltarea unor programe speciale in functie de nevoile si cerintele participantilor

CERINTE

Cerinte:
cunostinte de limba engleza la nivel mediu spre avansat
experienta profesionala in domeniu minimum 2 ani
certificari/diplome obtinute ( avantaj )

Oferta salariala:
Instructor fitness - de la 1500 $, in functie de experienta si calificari
Antrenor personal fitness - de la 850 $ la care se adauga comisioane
Contract de munca pentru minimum 2 ani

Beneficii:
permis de munca si rezidenta platite de angajator
bilete de avion oferite de angajator
asigurare medicala
concediu platit
cazare asigurata

Agentia noastra NU percepe comision de la candidati!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.