Director comercial zonal - Oltenia

SC Criber NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea intereselor firmei Criber NET in zona arondata
- efectuarea planurilor de vanzare in calitate de sef al departamentului de vanzari
- dezvoltarea bazei de clientela
- planificarea si desfasurarea activitatii de marketing si PR
- negocierea personala cu clientii cheie
- cooperare cudezvoltatorii imobiliari
- interactiune cu distribuitorii de materiale de constructii in zona arondata
- acordarea rapoartelor (evidentei) diviziunii principale

CERINTE

- studii superioare (de preferat tehnice )
- cunoasterea tehnologiei vanzarilor
- experienta de lucru cu beneficiari la nivelul persoanelor de prim rang, participare la licitatii
- abilitati de negociere
- calitati puternice de lider
- cunoastere buna a limbii engleze
- caracter activ, independent, axare pe rezultat
- experienta de lucru in domeniul mat de constructii, constituie un avantaj
- cunoasterea tipurilor de produse pt epurare constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariu fix
-comision din incasari
-masina full time
-telefon mobil
-laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Producator:
*sisteme de epurare - fose septice, statii de epurare, separatoare de grasimi si hidrocarburi
*rezervoare din PAFS