ASISTENT PERSONAL (agribusiness)

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Felul postului: permanent, full-time

Salariu: 4500-5000 lei lunar net

Locatie: Bucuresti (la sediul firmei)

Se ofera: tichete de masa si alte beneficii/ compensatii

Sumar: Pentru partenerul nostru, o companie romaneasca care opereaza in domeniul comertului cu produse agricole, cautam un Asistent Personal, care sa asigure administrarea agendei de lucru a managerului general.

Organizarea intalnirilor, sedintelor de lucru si audientelor managerului general al companiei,
Organizarea activitatilor de protocol,
Asigurarea legaturii dintre managerul general si departamentele din subordine prin facilitarea circuitului informational si decizional,
Organizarea deplasarilor (transport, cazare, restaurant) pe care managerul general le efectueaza in interes de serviciu.

CERINTE

Studii liceale, cu diploma de bacalaureat, sau universitare, cu licenta; certificarile/ calificarile in domenii conexe reprezinta avantaje
Cunoasterea limbii engleze (scris – excelent, vorbit – foarte bine)
Deprinderi foarte bune de utilizare a pachetului MSOffice (Outlook, Word, Excel etc.)
Experienta in roluri similare (vechimea in domeniul agribusiness reprezinta un atu)
Deprinderi excelente de comunicare adaptata unor persoane si situatii diverse
Spirit analitic si capacitate de sinteza a informatiilor relevante, meticulozitate si atentie la detalii
Abilitati de organizare eficienta a timpului si sarcinilor de lucru, deprinderi de coordonare simultana a unor proiecte diferite
Discretie, tact si perspicacitate,
Cunostinte de cultura generala
Cunoasterea limbii romane (nativ sau excelent) si dreptul de a munci in Uniunea Europeana

BENEFICII OFERITE

tichete de masa si alte beneficii/ compensatii

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!