RESPONSABIL STATIE ITP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizează recepţia autovehiculului, clarificări şi pregătire;
- poartă discuţii cu clientul pentru programari;
- recepţia se face în mod activ (la punctul de ITP);
- efectuează inspectia conform recomandarilor RAR din RNTR aferent;
- tine legatura cu RAR;
- se asigură că munca a fost prestată corect, conform cerinţelor standardelor de calitate.

CERINTE

- studii tehnice, cu atestat (de preferinta inginer/subinginer);
- experienta pe un post similar minim 1 an;
- cunostinte de legislatie in domeniul ITP;
- cunostinte bune de operare PC;
- permis de conducere categoria B, C, CE;
- cunostinte de limba engleza.
- aptitudini de comunicare, capacitate de asimilare facilă de noi cunoştinţe, dorinţă de perfecţionare continuă.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- instruire de specialitate;
- conditii de munca foarte bune;
- salarizare in functie de performanta;
- posibilitate de realizare şi afirmare profesională.