MECANIC AUTO

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza interventii rapide pe diferite marci de automobile (ex: schimb ulei, schimb placute de frana, discuri de frana, geometrie, etc);
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel international;
- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare a masinilor catre client;
- Responsabil pentru calitatea tehnica a reparatiilor efectuate.

CERINTE

- Studii medii tehnice (profil mecanica auto);
- Experienta relevanta in interventii rapide pe mai multe marci de masini;
- Foarte bune cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule;
- Cunostinte de diagnoza reprezinta un plus;
- Posesor permis de conducere categoria B, categoria C, D si E prezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC;
- Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- Capacitate de a lucra in conditii de stres;
- Responsabil;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

BENEFICII OFERITE

- Beneficii salariale atractive;
- Program de instruire şi dezvoltare permanent;
- Oportunitatea de a lucra într-o companie tanara si dinamica;
- Remuneratie in functie de realizari.