Asistent Manager

STELLAD'ORO.STIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent manager, secretariat, contabilitate primara.
Gestionarea fluxului de documente.
Oferirea de informatii clientilor si furnizorilor firmei.
Asigurarea suportului logistic personalului administrativ si echipei de vanzari.
Intocmirea de situatii periodice necesare departamentelor din cadrul firmei.
Mentinerea legaturilor bune cu organele de control.
Deplasarea si legatura cu bancile, administratiile, furnizorii si partenerii nostri.
Program de lucru 9 -17.

CERINTE

Studii superioare
Experienta in activitatea de asistent manager.
Cunostinte foarte bune de operare PC (office, mailuri, etc.)
Cunostinte contabilitate primara.
Cunoasterea programului de contabilitate CIEL V7.
Cunostinte operare in REVISAL ( registrului general de evidenta a salariatilor).
Aptitudini si abilitati de comunicare, seriozitate.
Spirit organizatoric.
Permis de conducere categoria B.
De preferat candidatul sa locuiasca in zona Drumul Taberei, Rahova, Militari, Domnesti, Bragadiru.
Masina proprie reprezinta un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

COFETARIE BRUTARIE