Vino la noi in echipa de vanzari! Angajam agent de vanzari

Telco International CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg nou, o persoana responsabila, activa si ambitioasa, cu bune abilitati de comunicare cu clientii, pentru punctul nostru de lucru din Timisoara.
Sa promovezi si sa comercializezi produsele societatii noastre
Sa stabilesti si sa mentii relatii de colaborare cu clientii din zona arondata
Sa identifici oportunitati de colaborare si sa finalizezi contracte pe termen lung

CERINTE

Sa fi o persoana organizata, atenta la detalii.
Sa ai spirit autodidactic si dorinta de cunoastere .
Sa fi o persoana sociabila si capabila sa interactioneze cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- comisioane atractive in functie de realizari
- traininguri si posibilitatea de dezvoltare personala

Suntem o companie de Marketing si Comunicare a carei echipa si-a consolidat experienta in domeniul vanzarilor in multi ani.

Telco este partenerul ideal pentru dezvoltarea initiativelor de marketing finalizate cu atragarea de noi clienti si dezvoltarea de noi segmente operative in interiorul propriei companii.

Oferim platforme OutSorcing complete pentru dezvoltarea tehnologica si formativa, pentru campanii telemarketing si teleselling atat InBound cat si OutBound, CustomerService si pentru organizarea agendelor Agentilor de Vanzari, Promoteri, Consultanti, Agenti de Asigurari si Brokeri.