Unit Manager

PFA Dumitrescu Aurelian

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Posibilitatea de a promova profesional in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea pe care o desfasori;
- Oportunitatea de specializare si perfectionare prin participarea la programe de pregatire profesionala (gratuit) din ce in ce mai complexe, in functie de performantele obtinute;
- Recunoasterea si promovarea performantei tale la nivel national si international prin intermediul evenimentelor GRUPULUI
- Facilitarea accesului la cursurile teoretice pentru calificare profesionala in domeniul asigurarilor (platforma e-learning);
Ce asteptam de la tine?
- Experienta in vanzari de asigurari de viata minim 12 luni;
- Studii medii, studiile superioare constituie avantaj;
- Sa ai cunostinte operare calculator;
- Sa fii persuasiv si perseverent;
- Sa ai spirit antreprenorial, spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni;
- Sa ai bune abilitati de comunicare, negociere si orientare catre rezultate.

CERINTE

- Recrutarea si selectia candidatilor pentru pozitia de consultant financiar;
- Sa contribui activ la dezvoltarea membrilor echipei coordonate;
- Coordonarea, monitorizarea si evaluarea activitatii de vanzare in cadrul echipei;
- Realizarea obiectivelor de vanzari;
- Raportarea periodica.

BENEFICII OFERITE

Finantare pe perioada nedeterminata;
- Supracomision progresiv in functie de pozitia detinuta in Planul de cariera;
- Bonusuri lunare, trimestriale, semestriale si anuale;
- Reduceri importante la achizitionarea produselor si serviciilor de asigurare, in functie de treptele de cariera atinse (asigurarea bunurilor personale, asigurarea de viata, asigurarea de sanatate).

Unul din liderii mondiali in domeniul serviciilor financiare si de asigurari, se bucura de stabilitate financiara, notorietate si apreciere pentru performantele inregistrate constant de-a lungul celor peste 18 ani de activitate in Romania
Grupul deserveste aproximativ 78 milioane de clienti in peste 70 de tari ale lumii. Pe fiecare din principalele segmente de activitate, servicii de asigurari de viata si generale,