Sef Serviciu Privat pentru Situatii de Urgenta

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza, Coordoneaza, Supravegheaza si Conduce activitatea Seviciului Privat pentru Situatii de Urgenta;
-conduce interventile Serviciului Privat pentru Situatii de Urgenta;
-sa actualizeze documentele de organizare, desfasurare si conducere a activitatii Serviciului Privat pentru Situatii de Urgenta conform O.M.A.I. nr.158/2007 si urmareasca aplicarea acestora;

CERINTE

- cel putin 3 ani experienta in acest domeniu;
- bune cunostinte legislative in domeniul situatiilor de urgenta; bune cunostiinta legislative care reglementeaza activitatea Serviciilor Private pentru Situatii de Urgenta; bune cunostinte privind tactica stingerii incendiilor si tactica interventiilor in caz de dezastre si calamitati naturale; bune cunostinte privind intocmirea planurilor de interventie P.S.I. si a ipotezelor de stins incendii;
- studii postliceale sau universitare tehnice;
- certificat de calificare Sef serviciu voluntar/privat pentru situatii de urgenta COR 541901;
- sa cunoasca si sa intocmeasca documentele de organizare, desfasurare si conducere a activitatii Serviciului Privat pentru Situatii de Urgenta conform O.M.A.I. nr.158/2007;
-sa cunoasca si sa intocmeasca documentele activitatii de prevenire a situatiilor de urgenta prestate de Serviciile Private pentru Situatii de Urgenta asa cum sunt reglementate de O.M.A.I. nr.160/2007 .
- ferm, hotarat, bun conducator, capabil sa coordoneze o echipa;
- apt medical, Apt psihologic, Apt lucru la inaltime.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- transport decontat.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.