Sef Magazin IT/Store Manager/Adjunct Store Manager

EXETECH Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Sef pentru magazin IT:

- vanzari
- consilierea clientilor in alegerea produsului potrivit
- activitate de atragere a clientilor in magazin ( reclama, promotii )
- intocmire garantii produse vandute
- comenzi pentru aprovizionarea magazinului
- intocmirea actelor de gestiune primara ( facturi, chitante, receptii )
- evidenta stocurilor

CERINTE

- studii mediii sau superioare
- cunostinte de specialitate IT hardware si software - nivel mediu
- cunostinte de internet - nivel mediu
- cunostinte de contabilitate primara ( intocmire facturi si avize, chitante,
receptii marfa )
- limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- bonus-uri si prime pentru realizarea obiectivelor

Fondata in 1997 ca firma cu capital romanesc, orientata catre o cat mai buna satisfacere a cerintelor clientilor, EXETech Computers comercializeaza o gama larga de componente hardware, periferice , accesorii, consumabile si software.
Asiguram servicii de asamblare calculatoare, instalare retele de calculatoare, reparatii si intretinere calculatoare, imprimante si copiatoare. Prestam servicii de incarcare cartuse de imprimanta si copiator.
De 10 ani reusim sa facem astfel incat clientii nostri sa fie multumiti.

Alege Valoarea!
Alege EXETech Computers!

Echipa EXETech