Reprezentant marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea directa (la firma clientului) a serviciilor prestate de companie
Programarea si participarea la intalniri cu potentiali clienti
Contactarea de clienti noi
Negocierea termenilor si semnarea contractelor
Prestarea serviciilor post-vanzare
Promovarea imaginii companiei pe piata.

CERINTE

Experienta in relatii cu clientii/vanzari (minim 2 ani);
Studii superioare in marketing;
Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
Aptitudini persuasive bine dezvoltate;
Disponibilitate de munca sustinuta pe teren;
Persoana motivata, responsabila, care sa poata lucra atat in echipa cat si independent;
Atitudine proactiva si spirit de initiativa;
Cunostinte din domeniul comportamentului consumatorului;
Prezenta business;
Usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;

BENEFICII OFERITE

Munca intr-un colectiv profesionist;
Asigurarea de instruire profesionala;
Recompensare motivanta in functie de rezultate;
Bonusuri motivante pentru depasirea obiectivelor.
Comision din vanzari.