Muncitor Instalator Antene Satelit

ELECTROUNIVERS - instalatii antene satelit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazin antene Tv satelit, instalari in Simeria, Deva, Hunedoara, Calan , Hateg, Orastie, Geoagiu, Brad. Instalator autorizat sisteme receptie tv satelit. Alege platforma Tv care te intereseaza si care crezi ca ti se potriveste! Pentru alegerea platformei Tv vino la magazinul Electrounivers in Simeria, p-ta Unirii, bl.6, parter, jud. Hunedoara (vis a vis de supermarket Artima) sau suna la tel. 0254 - 262250. Sistemele sunt livrate cu antene de 0,9 m pentru o calitate superioara a receptiei semnalului! In magazinul nostru se pot incheia contracte de abonat pe loc; abonatul poate primii echipamentele in custodie cu instalare gratuita in functie de varianta aleasa. Angajam muncitori instalatii antene satelit in jud. Hunedoara.

CERINTE

domiciliul in Simeria sau imprejurimi daca are auto propriu.

BENEFICII OFERITE

salariu + bonus instalare

Magazin antene Tv satelit, instalari in Simeria, Deva, Hunedoara, Calan , Hateg, Orastie, Geoagiu, Brad. Instalator autorizat sisteme receptie tv satelit. Alege platforma Tv care te intereseaza si care crezi ca ti se potriveste! Pentru alegerea platformei Tv vino la magazinul Electrounivers in Simeria, p-ta Unirii, bl.6, parter , jud. Hunedoara ( vis a vis de supermarket Artima) sau suna la tel. 0254 - 262250. Sistemele sunt livrate cu antene de 0,9 m pentru o calitate superioara a receptiei semnalului! In magazinul nostru se pot incheia contracte de abonat pe loc; abonatul poate primii echipamentele in custodie cu instalare gratuita in functie de varianta aleasa. Angajam muncitori instalatii antene satelit in jud. Hunedoara.