Motostivuitorist

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descarcarea marfii si aranjarea produselor si ambalajelor in depozit
- Incarcarea mixului de marfa in mijlocul de transport
- Respectarea regulilor de functionare a depozitului
- Respectarea principiului de pierderi 0

CERINTE

- Atestat ISCIR;
- Experienta anterioara;
- Abilitati foarte bune de lucru cu motostivuitorul, transpaletul
- Rezistenta la efort fizic;
- Cazier judiciar curat – fara antecedente penale;
- Disponibilitate de lucru in schimburi;

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare