Inginer Telecomunicatii - 4 posturi

Societatea Nationala de Radiocomunicatii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt localizate la: Statia Radio Dr. Tr. Severin, Statia TV Parang (Petrosani), Statia TV Magura Boiu (Deva sau Geoagiu) si Statia RR Urseni (Timisoara).

Obiectivele posturilor sunt:
- supraveghere si exploatare
- intretinere echipamente radiocomunicatii
- efectueaza masuratori de indici pe echipamente
- raporteaza deranjamente.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (Electronica si Telecomunicatii)
- Experienta tehnica in domeniul telecomunicatiilor
- Cunostinte de operare PC - Windows (constituie un avantaj);
- Capacitate de organizare si o buna comunicare;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- Fisa medicala din care sa rezulte disponibilitatea medicala pentru aceasta activitate.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional;
- Oportunitati personale de dezvoltare si promovare in cadrul unei companii dinamice;
- Bonuri de masa la Statia Radio Dr.Tr.Severin si Statia RR Urseni
- Alimentatie gratuita la Statia TV Magura Boiu si Statia TV Parang.
- Acordare prime de sarbatori si de concediu.

DESCRIEREA FIRMEI

Operator major in gama serviciilor de radiocomunicatii