ERP Software Developer

EDY Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Departamentul IT al Edy Group este in cautare de colegi motivati si deschisi spre a se alatura echipei de Sofware Development in rolul de ERP SOFTWARE DEVELOPER.

Daca esti o persoana care isi doreste dezvoltarea profesionala in directia ERP si cauti o echipa de buni colegi si buni profesionisti, atunci vino la noi!

CERINTE

- +2 ani experienta in dezvoltare de software de tip ERP
- cunostinte si experienta in administrarea de baze de date [SQL]
- cunostinte minime de gestiune/ contabilitate primara si experienta anterioara in lucrul cu softuri dedicate - constituie un avantaj
- experienta de lucru in NAVISION este un plus

- Orientare spre propria dezvoltare profesionala
- Atitudine deschisa spre inovatie
- Spirit de echipa si colegialitate
- Persoana cu initiativa si proactivitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si sanse reale de dezvoltare profesionala
- Sarcina de lucru dinamica, de permanenta dezvoltare, alaturi de o echipa tanara si motivata

edy Group
cariere in miscare

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group