Director Adjunct Magazin Deva

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea actiunilor promotionale si de stimulare a vanzarilor
- Coordonarea si supervizarea unui magazin si a personalului din subordine
- Asigurarea gestionarii in mod corect a stocurilor si inventarelor

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in relatia cu clientii
- Mobilitate pentru relocare
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
- Domiciliul in Hunedoara

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul din liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.
Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.