Coordonator sistem logistic

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, companie multinationala, o persoana pentru postul de Coordonator sistem logistic.

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte de SAP- Systems: MM, PP, Module SD / sau ERP / MRP software constituie avantaj
- minim 2 ani experienta in activitatea de logistica
- experienta in domeniul automotive constituie avantaj
- experienta in activitati de conducere
- cunostinte de legislatie in domeniul transportului nastional si international
- cunostinte de LEAN 6 SIGMA si ISO TS 16949 reprezinta avantaj
- limba engleza la nivel avansat / limba germana constituie avantaj;
- cunostinte bune operare de calculatoare (navigare internet, Word, Excel, Outlook)
- persoana organizata, cu abilitati de negociere si experienta in relationarea cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- prime ocazionale
- prime de sarbatori
- telefon de serviciu
- transport asigurat.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa office@clarismart.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal