Asistent departament

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce face un Asistent departament?
• Gestioneaza documentele administrative
• Introduce zilnic date in sistemul informatic si intocmeste avize corespunzatoare
• Realizeaza diferite situatii/statistici de gestiune (acrosaj, inventar etc.)
• Participa la efectuarea inventarelor in magazin, alaturi de Controlorul de gestiune si inregisteaza datele in sistemul informatic
• Intocmeste facturi ,acorda avansuri, intocmeste ordinele de delegaţie si urmareste decontarea lor

CERINTE

Esti proaspat absolvent,dinamic, orientat catre cifre si dornic sa-ti construiesti o cariera profesionala? Aplica pentru pozitia de Asistent departament si astfel vom avea ocazia sa devenim colegi.

Cum stii daca te potrivesti acestui post? Daca bifezi situatiile de mai jos:
• Absolvent/a de studii superioare economice - de preferinta
• Fara experienta/cu experienta minima intr-o activitate similara
• Persoana riguroasa ,eficienta, orientata spre rezultat, comunicativa , cu buna capacitate de respectare a termenelor limita
• Usurinta in asimilarea cunostintelor noi si in lucrul cu sistemele informatice

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim:

Pachet atractiv de beneficii
Perioada de training adaptata pozitiei
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa entuziasta
Mediu de lucru dinamic si profesionist

Trimite-ne CV-ul tau.
Fii si tu Comerciant Indraznet alaturi de noi!

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.