Angajam magaziner

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de constructii angajeaza magaziner de preferat barbat cu varsta cuprinsa intre 25-45 de ani, cu experienta in domeniul constructiilor, nefumator, cu domiciliul in deva, care sa :
- incarce si sa descarce marfa primita
- sa tina evidenta inventarului
- sa tina evidenta materialelor expirate
- sa isi arhiveze toate intrarile si iesirile materialelor din magazin (trebuie amintit faptul ca firma de constructii are un depozit mic cu un numar de produse de pana in 300)
- sa ajunga primul la firma sa deschida de dimineata
- sa plece la ora 17:00
- posibilitate de a sta peste program doar atunci cand este cazul
- sa se adapteze cerintelor subalternilor
DACA CUNOASTE SI ALTE MESERII de ex: fierar, sudor, si poate sa mai lucreze in curte si alte obiecte pentru santier acest lucru CONSTITUIE UN avantaj !!!

CERINTE

Rugam seriozitate !

BENEFICII OFERITE

CV-ul trebuie sa contina poza, persoanele nefumatoare au prioritate la acest post, pentru depunerea cv-urilor va rugam sa ne contactati la adresa de e-mail: deva_cv@ymail.com