Agent transporturi externe in Deva

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera clientilor consultanta in ceea ce priveste ofertele de transport, rute, preturi precum si detalii cu privire la costurile altor servicii oferite de firma
-efectueaza rezervari de locuri in autocar pentru clienti
-bilete/emitere bilete in sistem
-activitati de coletarie: receptie, predare colete in baza procedurii
-este prezent la imbarcarea si debarcarea calatorilor in autocar
-activitati de publicitate

CERINTE

-studii medii
-experienta in domeniu constituie un avantaj
-capacitate de a lucra in echipa
-rezistenta la stres si efort
-disponibilitate la program prelungit
-cunostiinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru dinamic

Persoanele interesate pot apela nr de telefon 0746018113 si pot trimite un CV la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com
Doar persoanele selectate pentru un interviu vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern