agent comercial IT

ETA-2U

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei in vederea largirii portofoliului de clienti si indeplinirea obiectivelor stabilite
Prezentarea de oferte catre clienti, intocmirea, inregistrarea si finalizarea contractelor de toate tipurile (vanzare cumparare, cadru, inchiriere, prestari servicii, etc) si a comenzilor
Incasarea sumelor datorate de catre clienti si transmiterea documentelor de vanzare
Exploatarea corecta a aplicatiilor software in vigoare

CERINTE

Experienta si cunostinte solide despre piata si serviciile IT
Abilitati dezvoltate de comunicare, negociere, relationare
Persoana dinamica, activa, orientata catre clienti

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu rezultate si performanta
Oportunitatea de a construi o cariera in domeniul IT intr-o firma lider de piata

ETA2U este leader-ul grupului ETA (Echipamente si Tehnologii Avansate), fiind cel mai mare integrator de sisteme de calcul si furnizor de servicii de networking din Vestul tarii.