Vopsitor Industrial Danemarca

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Experienta ca vopsitor industrial cu vopseluri epoxidice
Experienta in folosirea pistolului de vopsit - confectii metalice mari - oteluri speciale
Referinta de lucru care sa ateste experienta cu vopseluri epoxidice – Min. 2 ani
Certificat Epoxy – reprezinta avantaj
Eficienta, calitate si viteza de executie
Abilitati de munca in echipa
Cunostinte de limba Engleza nivel conversational

CERINTE

Responsabilitati:

Folosirea pistolului de vopsit, diferite profile, confectii metalice mari - oteluri speciale
Pregatirea frontului de lucru cat si a vopselurilor epoxidice
Flexilibiltate, abilitate de a lucra independent cat si in echipa

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut format din romani, polonezi si danezi
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
Posibilitate pentru ore suplimentare(conform volumului din productie)
Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze, sume ce se
cumuleaza la fiecare decada salariala
Fond de pensie conform legislatiei Daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului