Tamplar necalificat lemn – parcuri de agrement

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Experienta in lucrari de tamplarie
Experienta in taierea, montarea sau asamblarea diferitelor elemente din lemn precum: leagane, rafturi,cuburi/profile pentru catarat etc.
Bune cunostinte in folosirea uneltelor de mana precum: ciocan, fierastrau, fierastrau circular etc.
Autorizatie stivuitorist – reprezinta avantaj
Cunostinte de limba Engleza conversational – Min. A2

CERINTE

Cunostinte desen tehnic- reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Suport pentru cazare
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Suport din partea companiei la relocare
12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului