Tamplar/dulgher in Danemarca

Xterna

Job expirat

RESPONSABILITATI

Abilitati demonstrate in:
-Asamblarea de constructii modulare din lemn
-Montaj usi, ferestre, acoperis si elemente de interior,
-Executare structura din lemn dupa plan pentru case/vile

Constituie un avantaj abilitatile de a tencui

CERINTE

-Diploma/ certificatul de calificare in meseria de tamplar/ dulgher este obligatorie
-Limba engleza la nivel conversational este esentiala
-Cazier judiciar
-Stare buna de sanatate
De asemenea:
- Disponibilitate de a lucra overtime si in wekenduri in functie de cerintele proiectului
- Disponibilitate de a calatori in Danemarca in cel mai scurt timp(max. 10 zile).
- Abilitate de a lucra independent si organizat

BENEFICII OFERITE

Contracte de munca legale temporare si full time.
Salariu atractiv, minimum 2000 euro, NET, dupa taxe si cheltuielile de cazare.
Concediu de odihna, 35 zile/an.
Posibilitate de ore suplimentare si in weekenduri, platite corespunzator.
Asigurari medicale si de accidente.
Dreptul la pensie.
Dreptul la alocatie copil/Barnetrygd, intre 118 si 195 euro/lunar , functie de varsta copilului.
Asistenta permanenta in Danemarca din partea Xterna.

Agenție de recrutare a personalului atat temporar cat si full time, cu capital privat danez.
Oferim forță de muncă calificată pentru construcții, industrie, producție, energie, si administrație pentru clienți din Scandinavia.
Site-ul companiei: www.xterna.dk.