Tamplar / Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Tamplar
2 Necesar personal 4
3 Descriere

lucrări de tâmplărie la case, apartamente și clădiri de birouri. Pereți din lemn și tencuială, tavane, forme și panouri, dulapuri, mobilier de bucătărie și baie, lucrări de acoperiș, lucrări de fațadă etc.
4 Locatie/ Tara Danemarca/https://www.visitdenmark.com/
5 Data de sfarsit Contractul este cuprins intre 4 saptamani si 2 ani
6 Masa nu este asigurata
7 Cazare asigurata de angajator lacostul cuprins intre 3000-5000 de DKK intre 400 -670 euro pe luna
8 Salariu brut 145 DKK = 19.41 EUR

Salariul net minimum 1,913.25 DKK = 1,913.25 euro pe luna

Cu banii de concediu si plata pentru zilele de sarbatoare se ajunge la un salar 16,594,55 DKK=2,221.26 pe lună.

CERINTE

Despre noi
Locuri de Munca
Recrutare
Formare Profesionala
Informare/Consilere Piata Muncii
Testimonials
Contact

Loc de munca: Tamplar / Danemarca
Home/Loc de munca: Tamplar / Danemarca
Previous

View Larger Image

Construction Field
Posted 3 ore ago

Companie privata

1 Profesie Tamplar
3 Descriere

9 Program de munca 37 de ore pe saptamana
10 Transportul Romania-Danemarca Suportat de candidat .
11 Asigurari Medicale Da
12 Asigurari sociale Da
13 Concediul Anual Platit

12,5% din cei 23.248 DKK lunar BRUT, ceea ce echivalează cu 2.906 DKK în plus pe lună pentru concediu
14 Zile de sarbatoare legale nationale Platite: cel puțin 4% pe lună din salariul brut, care este egal cu 929,92 în plus pe lună.
14 Limbi straine Engleza la nivel mediu
15 Diploma/ Certificat Da-diploma decalificare
zx16. Experienta necesara Minimum 5 ani
17 Permis de conducere Nu este necesar

Echipament protectie

18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.