Sudor TIG Autorizat - 141 FW/BW

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- Experienta anterioara min. 4 - 5 ani pe o pozitie de sudor TIG/141 (FW/BW)
- Experienta cu aliaje inox tip 4301 si 4404 T
- Cunostinte in interpretarea desenului tehnic
- Detinerea autorizatie de sudor valabila si stampilata avand pozitiile H-L450 si J-L450
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu - Min. A2/B1
- Detinerea permisului de conducere cat.B – constituie avantaj

CERINTE

Responsabilitati:
- Sudare rezervoare industriale /recipienti sub presiune/ sisteme de conducte etc.
- Se lucreaza cu otel inoxidabil tabla 2-10 mm si teava subtire 1 - 3 mm diametru de Ø15 –
Ø154 mm
- Executarea de sudura cu aliaje inox tip 4301 si 4404 T - procedeu cu laser si anti coroziune
- Autorizatie de sudor valabila si stampilata avand pozitiile H-L450 si J-L450

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Posibilitate de ore suplimentare in functie de fluxul de productie
- Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
- Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj
supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
- Fond de pensie conform legislatiei daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Detalii suplimentare se vor acorda in cadrul interviului