Sudor Tig/141 - FW Danemarca

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Min. 4-5 ani experienta pe o pozitie similara
- Detinerea unei autorizatii valabile sau expirate TIG/141 - H-L045
- Grosimea materialului este de 1.5 mm
- Se sudeaza teava diametru 42 mm din otel negru
- Se executa sudura la colt 90 de grade - FW ( Fillet weld)
- Cunostinte in interpretarea desenului tehnic
- Permis de conducere categoria B, constituie avantaj – va conduce masina companiei
- Cunostinte de limba engleza min. conversational A2/ B1

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Se ofera echipament de lucru (salopeta si bocanci)
- Se asigura masina de serviciu pentru deplasarile de la cazare la locul de munca
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Posibilitate de a efectua ore suplimentare in functie de volumul de munca
- Suport din partea companiei la relocare
- Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment pentru sarbatori legale
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
- Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului