Sudor TIG/141 - FW/BW

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- Experienta anterioara min. 3 - 4 ani pe o pozitie de sudor TIG/141 (FW/BW), cu sau fara
autorizatie de sudura in inox
- Experienta sudura in otel inoxidabil tabla si teava subtire 1 - 2mm
- Cunostinte in interpretarea desenului tehnic
- Autorizatie de sudor valabila si stampilata constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu - Min. A2/B1
- Detinerea permisului de conducere cat.B – constituie avantaj

CERINTE

Responsabilitati:
- Procedeu sudura folosit: TIG/141 (FW/BW)
- Material: Inox - tabla si teava subtire 1 - 2mm
- Interpretare desen tehnic
- Ocazional alte sarcini de prelucrare a tablelor/tevilor de inox
- Se sudeaza pentru sisteme de scurgere/ drenaj/ canalizare de inalta calitate
- Training oferit in primele 2/4 saptamani pe tura de zi

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Serviciu de cantina – contra cost
- Posibilitate de overtime in functie de fluxul de productie
- Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute) inclusive reducere
lunara suplimentara pentru cazare
- Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj
supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
- Fond de pensie conform legislatiei daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Detalii suplimentare se vor acorda in cadrul interviului