Sudor Montator Confectii Metalice

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Sudori Mig/Mag - cunoscator de desen tehnic
Se lucreaza in fabrica de confectii metalice

CERINTE

Candidatul ideal:
− Sudor detinator autorizatie de sudura 135 sau 136/138
− Experienta de lucru in constructii de otel mari S355J0
− Experienta in: montaj grinzi, profile si subansamble dupa desen tehnic(Tekla 3D)
− Min. 3 ani de experienta ca sudor montator
Responsabilitati:
− Experienta in confectii metalice mari (tip Otel S355J0/ diferite tipuri de profile)
− Sudura 135/ sarma plina si sudura 136/ sarma tubulara
− Interpretare si citire desen tehnic
− Testarea desenului tehnic va avea loc in timpul interviului
− Min. 3 ani experienta – cunostinte de lacatuserie, montaj confectii metalice
− Eficienta, calitate si viteza de executie
− Flexibilitate, abilitate de a lucra independent
− Abilitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
- Suport din partea companiei la relocare
- Suport pentru cazare
- Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. +
procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
- Fond de pensie conform legislatiei Daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
- Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului