Sudor Mig/Mag - Autorizat

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

Min. 3-4 ani experienta pe o pozitie similara
Experienta in sudura structuri din otel negru /otel carbon - 5 mm
Detinerea autorizatie de sudor procedeul 135/136/138 - valabila si stampilata
Flexilibiltate, abilitate de a lucra independent sau in echipa
Detinerea permisului de conducere cat.B
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - min.B1/A2

CERINTE

Responsabilitati:

Executa sudura Mig - Mag - procedeul 135/136/138
Se sudeaza cu imbinate cap la cap - BW
Sudura confectii metalice/structuri din otel folosite in sectorul energetic si eolian
Prima zi de lucru se da test de sudura

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
Posibilitate de a lucra ore suplimentare platite suplimentar
Suport din partea companiei pentru relocare
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + % supliment pentru sarbatori legale
Fond de Pensie conform legislatiei Daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului