Specialist SEO

betterpeople A/S

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de lucrul cu optimizarea motorarelor de căutare și doriți să va utilizați abilitățile și cunoștințele pentru a crea venituri mai mari și vizibilitate pentru un număr mare de clienți ?
Abordarea companiei este întotdeauna bazata pe fiecare client în parte pentru a ajuta la creerea vizibilitatii maxime pe motorul de cautare.
Roluri:
Va fi parte dintr-o echipa de SEO,care te va ajuta la optimizarea site-urilor web ACC, corectarea erorilor, omisiunile clienților și oportunități ratate de acestia.
Sarcini:
-Sfaturi pentru clienti si colegi pe cele mai bune practici în strategiile de la fata locului de planificare pentru a crește vizibilitatea SEO on-line a clienților
-Punerea în aplicare a modificărilor la fața locului
-Optimizare viteză
-Calității permanente a situației clienților la fața locului
-Rezolvarea problemelor de instalare

CERINTE

-Experienta in domeniu
-Cunostinte din punct de vedere tehnic în ambele HTML si CSS, și înțelegerea serverul sub forma de FTP.
-Intelegere concepte, cum ar fi Penguin, Panda, etc
-Interesat in IT, industrie care este în continuă evoluție
-Cunostinte avansate de limba engleza`

BENEFICII OFERITE

Salariul minim de 30.000 dkk/ luna

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie daneza de resurse umane.