Sablator

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Polizeaza, slefuieste si pregateste suprafetele de otel de diferite dimensiuni
-Sableaza cu nisip/alice
-Executa metalizarea suprafetelor din otel cu oxygen sau gaz comprimat
-Incarca si descarca profilele metalice folosind stivuitor (90% se lucreaza pe sablare - 10% pe stivuitor)

CERINTE

Cerinte:
-Min. 3-4 ani experienta pe o pozitie similara
-Experienta in polizarea si pregatirea suprafetelor din otel de diferite dimensiuni
-Cunostinte in sablarea cu nisip, alice etc.
-Experianta in pregatirea suprafetelor din metal si vopsirea acestora folosind pistol cu aer comprimat
-Detinerea autorizatiei de stivuitorist
-Detinerea certificatului Epoxy - constituie avantaj
-Cunostinte de limba engleza la nivel conversational Min. B1
-Detinerea permisului de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

-Mediu de lucru stabil, colectiv placut
-Contract de munca conform legislatiei Daneze
-Salariu atractiv per ora + indemnizatie de tura
-Posibilitate de a lucra ore suplimentare platite suplimentar
-Suport din partea companiei pentru relocare
-Cheltuieli de cazare parțial subvenționate de către angajator (indemnizație de prezență)
-Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + % supliment pentru sarbatori legale
-Rambursare 100Eur pentru primul transport international catre Danemarca
-Mese gratuite in cantina fabricii pentru prima saptamana
-Fond de Pensie conform legislatiei Daneze
-Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
-Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
-Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
-Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului