Pavator

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Experienta anterioara ca pavator – Min. 2 ani
Nivelarea terenului
Montarea pavelelor pe trotuare/ alei/ borduri
Permis auto categoria B pentru a conduce masina companiei (1 persoana din 3)
Cunoasterea limbii engleze – nivel conversational/ mediu – Min. A2/ B1

CERINTE

Cerinte:

Se lucreaza in echipe

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Masina asigurata de companie
Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
Fond de pensie conform legislatiei daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Detalii suplimentare se vor acorda in cadrul interviului