Operator stivuitor / incarcator lateral

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Min.2-3 ani experienta in operare pe stivuitor sau incarcator lateral
Experienta anterioara in productie/hale industriale
Detinerea autorizatiei de stivuitorist - valabila/ stampilata
Detinerea permisului de conducere cat.B
Cunostinte de limba engleza – nivel conversational– Min. B1/A2

CERINTE

Cerinte:

Operare pe stivuitor sau incarcator lateral pana in 20T
Cunoasterea profilelor/structurilor metalice tip H sau I
Mutarea si aranjarea grinzilor/profilelor metalice
Conditie fizica buna

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
Fond de pensie conform legislatiei daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Detalii suplimentare se vor acorda in cadrul interviului