Operator Robot de Sudura - Danemarca

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Min. 2 - 3 ani experienta pe o pozitie similara
- Operarea si monitorizarea Robotului de sudura
- Operare pod rulant pana in 8 Tone
- Procedeul de sudura folosit este
- Detinerea autorizatiei de sudura valabila Mig/Mag 135 /FW PD sau 138 FW PD - constituie avantaj
- Certificat/Autorizatie Macaragiu/pod rulant valabila/avizata
- Detinerea permisului de conducere cat. B constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza nivel conversational Min. A2/B1

CERINTE

- Operarea si monitorizarea Robotului de sudura 90% din timp
- Operare pe pod rulant pana in 8 Tone
- Remedierea si executarea sudurii adecvate dupa caz
- Finisare si autoverificarea sudurii cu ajutorul unui sablon
- Procedeul de sudura folosit este Mig/Mag 135 /FW PD sau 138 FW PD

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Se lucreaza in sistem de rotatie 2/2
- Posibilitate de a obtine autorizatia de sudor
- Suport din partea companiei la relocare
- Procent de12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
- Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului