Operator productie – Prefabricate din beton

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

Min. 3 ani experienta pe o pozitie similara
Experienta in asamblarea si montarea cofrajelor din lemn pentru pregatirea elementelor prefabricate din beton (pereti, stalpi de sustinere, balcoane, scari etc.)
Experienta anterioara in pregatirea si legarea fierului, armaturii - Cunostinte in interpretarea desenului tehnic
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational Min. A2/B1
Detinerea permisului de conducere cat. B - constituie avantaj

CERINTE

Responsabilitati:

Asamblarea si montarea cofrajelor din lemn pentru turnarea betonului
Montarea profilelor din lemn si fier pentru pregatirea elementelor prefabricate din beton (pereti, stalpi de sustinere, balcoane, scari etc.)
Legarea si montarea fier betonului si a armaturii pentru stalpi, fundatii, centuri etc.
Pregatirea si curatarea ramelor/cofrajelor din lemn
Executarea decofrarii

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut - Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Posibilitate de ore suplimentare in functie de fluxul de productie
Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
Fond de pensie conform legislatiei daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului