Operator productie - Fabrica paleti

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Experienta practica in productie (preferabil industria de prelucrare a lemnului)
Experienta in utilizarea uneltelor folosite in prelucrarea lemnului: pistol de cuie, ciocan,fierastrau etc.
Experienta in utilizarea masinilor de taiat/asamblat profile din lemn, constituie avantaj
Cunostinte pe calculator, masinile folosite necesita programare
Cunostinte de limba engleza Min. A2 - Nivel conversational
Permis de conducere si autoturism propriu constituie avantaj

CERINTE

Cerinte:

Experienta in utilizarea masinilor de taiat/asamblat profile din lemn constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
Fond de pensie conform legislatiei daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Detalii suplimentare se vor acorda in cadrul interviului