Operator productie fabrica elemente prefabricate beton

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- Min. 1 - 2 ani experienta intr-o fabrica de elemente din beton sau ca fierar betonist
- Cunostinte operare PC
- Atestat stivuitorist constituie avantaj
- Cunostinte de limba Engleza conversational – Min. A2

CERINTE

Cerinte:
- Lucreaza la linia de productie automatizata (se ofera instruire)
- Opereaza pe masini pentru a produce pavaje, borduri, ziduri si profile din beton
- Lucreaza cu masini de sfaramat piatra
- Min. 1 - 2 ani experienta intr-o fabrica de beton constituie avantaj
- Atestat stivuitorist – constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Posibilitate pentru ore suplimentare platite suplimentar dupa perioada de instruire
- Suport din partea companiei la relocare
- 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub
forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului