Operator productie - fabrica de peste

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
− Experienta in productie nu este obligatoriu – constituie avantaj
− Executa taierea, asezarea si sortarea pestelui pe platouri/caserole
− Patreaza curatenia la locul de munca
− Fara inele, cercei, unghii false, piercing – avand in vedere ca se lucreaza strict in Ind.
alimentara

CERINTE

Responsabilitati:
− Experienta de lucru in productie (de orice tip, nu neaparat din fabrica de peste) - constituie
avantaj
− Taierea, asezarea si sortarea pestelui pe platouri/caserole
− Cunoasterea limbii engleze nivel conversational Min. A2/B1
− Se lucreaza la temperaturi de 12 grade
− Permis auto cat.B - avantaj

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Posibilitate de ore suplimentare in functie de fluxul de productie
- Se ofera echipament de protectie
− Se ofera instructaj la locul de munca in primele zile
- Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
- Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj
supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
- Fond de pensie conform legislatiei daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Detalii suplimentare se vor acorda in cadrul interviului