Operator productie - Fabrica de confectii metalice

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana activa cu conditie fizica buna care sa doareasca sa lucreze in orice conditie meteo
Activitatea se desfasoara in exterior

CERINTE

Cerinte:
Cunostinte de limba engleza nivel conversational Min A2
Conditie fizica buna – activitatea se desfasoara in exterior/in curtea fabricii
Activitatea consta in pre vopsire /retusare profile metalice
Se foloseste pensula de vopsit

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
Suport din partea companiei la relocare
Suport pentru cazare
Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
Fond de pensie conform legislatiei Daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului